Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 matematyka: Wyniki, pytania, odpowiedzi (poprawka)

Utworzony przez sylwia, 23 sierpnia 2010 r. o 11:37 Powrót do artykułu
62% !!!!!! i teraz rejestracja na stuuuuudia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Słabe rezultaty uczniów wynikają przede wszystkim z tego, że do liceów profilowanych czy techników trafia młodzież po gorszych szkołach" - bzdura, tam nie trafia młodzież po gorszych szkołach tylko po prostu gorsza młodzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej szkole dopiero od 14.. ale juz mam 40% ) Bardzo sie ciesze! Dzieki wszytskim uczestnikom tego forum ze razem sie wspieralismy! Pozdrawiam i powodzenia z dalsza edukacja )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16% kur. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo i zdane:) a zarazem już jestem studentką :)Pozdrawiam wszystkich poprawkowiczów:)i zyczę owocnej nauki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki Bogu zdałam! 44% Gratuluje wszystkim którzy zdali i dziekuje za wzajemne wsparcie! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro mi tez miałam 26%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojj kurde już wam mogli naciągnąc to tylko 2 pkt . Będzie dobrze za rok zdacie! Ja zdałam na 44% , ale szczeże współczuje wam wiem co czujecie ja to w czerwcu myślałam, że padnę na zawał. Chociaż dzięki tej sytuacji poznałam się na paru koleżankach i na jednej pseudo ,, przyjaciółce" , którą znałam od podstawówki. Cieszyła się wręcz z tego, że nie zdałam. Nie usłyszałam od niej ani jednego słowa pocieszenia wręcz przeciwnie pisała takie rzeczy , żeby mnie jeszcze dobić. Gratukuję wszystkim, którzy zdali i życzę powodzenie tym, którym się nie udało. Za rok dowalicie 80 % i wszystkim szczeny opadną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
38 % o kur.... nie wierze ;d;d;d;d A TERAZ NA JAKIE STUDIA SIE WYBIERACIE? JAKIE POLECACIE? TAK,ZEBYM NIE MIALA DUZYCH PROBLEMOW Z MATMA !!;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nach Wroclaw:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę Wam dobrego dostania się na studia dostaliśmy dużą nauczkę ,ale myślę że dobrze czasami dostać takiego kopa w tyłek żeby zrozumieć swoje postępowanie Moi drodzy poprawka z mojej strony udana:) !!!!! Pozdrawiam wszystkich ucieszonych:) kształćmy się i pogłębiajmy swoje zdolności:) Powodzenia przyszłym studentom:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele też nie przygotowują dobrze uczniów do nauki karza wysyłać na korepetycje tak jest głownie z matematyką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam na logistyka sie wybieram ;p jak odpadne to odpadne,zawsze warto probowac!! a poki co szukam pracy ;p ;/ powodzenia wszystkim tym,ktorym sie udalo i tym co sie nie udalo- powodzenia za rok !;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikel napisał:
moim zdaniem jak już robić poprawę to łatwiejszą a ta łatwiejsza nie była...
no.szkoda ze zadan 2+2 nie dali lepiej troche przy ksiazkach bylo posiedziec zamiast obwiniac komisje ze '' trudne '' zawsze jak sie wam noga podwinie to ''trudne '' ten rocznik i tak ma o wiele latwiej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziulka1990 napisał:
Ja tam na logistyka sie wybieram ;p jak odpadne to odpadne,zawsze warto probowac!! a poki co szukam pracy ;p ;/ powodzenia wszystkim tym,ktorym sie udalo i tym co sie nie udalo- powodzenia za rok !;D
wreszcie dobre słowo dla nas kturzy nie zdali :(jest przykro):
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam
Ostatnio edytowany 2 listopada 2010 r. o 18:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadaj na bambus nikt cie nie pytal na ile zdales mature złamasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zdalam matmy:(((((( o matko nie znacie moze jakichs stron z jakimis arkuszami orzykladowymi ale nie z tymi z matur ktore juz byly tylko jakies takie do nauki....prosze......jestem zalamana czy ktos jeszcze nie zdal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
matematyka możesz jej zaufać. Ci co jej nie umieją to do kopania rowów albo podawania cegieł niech idą. Bo takich ludzi też potrzeba u nas w kraju. Ja obecnie studiuje na polibudzie i mature z matematyki zdałem na 90%. Szkoda mi was. I to tyle.
Cieciu, szkoda to mi Ciebie, bo pewnie już z tej polibudy wyleciałeś... a kozakiem nie byłeś zdając podstawe na 90procent... tacy jak ty pozniej sie prosza o notatki. cieciu rozumiesz... koledzy nie zdali matury, ale dzisiaj Ci przepowiem ze po tej polibudzie bedziesz dla nich pracować w przemyśle za 2000pln jak Ci sie uda.... noi darmowe staze... heh, gowno ześ osiagnal narzie w zyciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...